English | Česky

MaDamini.com

Quantum Touch je přírodní léčení pomocí zdroje životní energie.

Tento druh léčení je jedinečný jak svou rychlostí a účinností, tak i tím, že dosahuje pozoruhodných výsledků.

O léčení Quantum Touch

Quantum Touch je způsob „hands on“ léčení, který využívá velmi specifické techniky dýchání. uvědomování si vlastního těla a vizualizace k vytvoření silného, ale přirozeného, pole léčivé energie. Nepoužívá se jakákoliv fyzická manipulace. Jednoduše umístím své ruce na oblast, která léčení potřebuje a používám techniky Quantum Touch k přenosu energie do této oblasti. To inspiruje klientův proces hojení těla a vytváří tak rychlou reakci v hojení dané oblasti. Používá se pouze nejlehčí, nejjemnější dotek.

Quantum Touch je bezpečný, přirozený způsob, jak zvýšit vrozenou schopnost těla léčit sebe samo a nemá hranice v tom, co může být vyléčeno. Uznávají ho lékaři v různých zemích světa.

Proč Quantum Touch funguje?

Tělo má mimořádnou schopnost samoléčby a Quantum Touch pomáhá tuto schopnost maximalizovat. Nemusíte vysvětlovat tělu, jak vyléčit řeznou ránu, modřiny nebo zlomené kosti, neboť má samo vrozenou schopnost tak činit. Pokud je Váš zdravotní stav oslaben nebo Váš imunitní systém je nějakým způsobem ohrožen, pak Vaše tělo nemá energii potřebnou k tomu, aby se samo vyléčilo z vážného onemocnění nebo úrazu. Quantum Touch poskytuje požadovanou energii k urychlení léčení.

Poznámka o léčení

Quantum Touch netvrdí, že léčí nebo vyléčí konkrétní zdravotní stav. Nakonec, pokud tělo může, uzdraví se samo a Quantum Touch mu pomáhá tento proces urychlit.

O sezení Quantum Touch

Léčení probíhá v příjemném a klidném prostředí. Klient může být požádán, aby seděl, stál nebo ležel oblečen na masážním lůžku. Quantum Touch může být velmi relaxační ošetření a během léčení, můžete cítit teplo vycházející z přikládaných rukou, případně jemné brnění nebo chvění. Klient zůstává oblečen za všech okolností. Více zde

Mám zájem o léčení Quatum Touch a přeji si získat, dozvědět se více informací o tomto způsobu léčení.