English | Česky

MaDamini.com

Heal Your Life® životní koučink a studijní skupiny jsou založeny
na principech filozofie Louise L. Hay.

Naučíte se milovat sami sebe, odpouštět, přeměnit negativní myšlenky, meditovat a používat vizualizace a afirmace.

HEAL YOUR LIFE STUDIJNÍ SKUPINY

Studijní skupiny Vám pomohou objevit Váš způsob myšlení, jenž Vám brání v úspěchu ve vztazích, práci, lásce, zdraví, blahobytu, finanční hojnosti, duchovním rozvoji a dalších.

Scházíme se každý týden v důvěrném a bezpečném prostředí na tři hodiny a pokaždé se zaměřujeme na odlišnou oblast života. Členové studijní skupiny jsou podporováni v procesu svých pozitivních změn. Velikost skupiny je max. 8 osob.

Základní principy filozofie Louise L. Hay:

Každý jsme zodpovědný za všechny své zkušenosti. To, co si o sobě myslíme, se pro nás stává pravdou. Myšlenky, které si myslíme, a slova, která říkáme, vytváří naše zkušenosti. Naše myšlenky můžeme změnit. Pokud opravdu milujeme sami sebe, vše v našem životě funguje.

V těchto skupinách si začnete uvědomovat, jaké myšlenky si vybíráte, jakým způsobem mluvíte a jak jednáte v každodenních situacích.

Naučíte se nové dovednosti, které Vás povedou k osvobození se od omezujících přesvědčení a k dosažení plnohodnotného života a které můžete navíc praktikovat v pohodlí Vašeho domova na denní bázi. Více zde

HEAL YOUR LIFE ŽIVOTNÍ KOUČINK

Životní koučink Heal Your Life je individuální sezení určené pro ty, kdo si přejí ve svém životě provést pozitivní změnu nebo dosáhnout svých cílů. Pomáhá Vám dosáhnout rovnováhy těla, mysli, emocí i ducha a vytvořit život, který si opravdu přejete.

Jako kouč naslouchám, objasňuji a vedu klienta z nezaujatého pohledu. A jelikož koučink je akce orientovaná na řešení, podporuji a pomáhám klientovi najít jeho vlastní životní cestu, jeho vlastní východisko z konkrétní situace.

Při první schůzce poznáte, jak pracuji a co může koučink nabídnout právě Vám. V případě, že se pro koučink rozhodnete, určíme si dobu trvání, den a čas osobních setkání nebo koučování po telefonu či přes Skype. Pokud se rozhodnete najmout si kouče pro řešení konkrétního problému (např.: vybudovat si novou kariéru), proces je navržen tak, aby Vám bylo možné pomoci posoudit celý Váš život. Více zde

Mám zájem o Heal Your Life a přeji si získat, dozvědět se více informací o studijních skupinách nebo životním koučinku.